05.02.16

Poslední rozloučení se Sašou ( MUDr.Alexandrem Jegorovem)

Ahoj,
dnes 4.2.2016 proběhlo v Č.Krumlově poslední rozloučení s naším "Otcem zakladatelem" Sašou Jegorovem, který se už další sezóny a věku 84 nedožil. Dovolil jsem si jménem nás tornádistů se Sašovi poklonit a předat na rozloučenou květinový dar.

Čest jeho památce!


04.01.16

ANKETA JACHTAŘ ROKU 2015.


     S potěšením mohu oznámit, že dva závodníci naší LT Tornádo jsou Výkonnýn výborem ČSJ jednohlasně nominováni  do prestižní ankety JACHTAŘ ROKU 2015. Jsou jimi v „kategorii muž“ -  David Křížek z TJ Lokomotivy Plzeň jednak za skvělé celkové 4.místo na mistrovství Evropy Tornád a dále za úspěšné výsledky v jiných třídách a v „kategorii juniorka“ - Michaela Pavlišová z YC Kovářov za úžasné celkové 6. místo na mistrovství světa Tornád, v kategorii mix 3. místo, za celkové 8. místo na mistrovství Evropy, v kategorii mix 2. místo a  za celkové 3. místo na mistrovství ČR  s mezinárodní účastí , v českém pořadí se stala mistryní ČR.


Za ALT Tornádo:  Zdeněk Pavliš  - předseda ALT Tornado      

07.12.15

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Česká asociace lodní třídy Tornádo


Ing. Zdeněk Pavliš                                            Tel: 00420380311722 Fax: 00420380313176
Holubov 126                                                      E-mail: prefa@najihu.cz
382 03 Křemže                                                  Mob: 777723690
CZECH REPUBLIC                                         www.tornado.czechinfo.info
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


TERMÍNOVKA 2016
závody v ČR pro Tornado

23.04.– 24.04.2016     Luky regata 2016                                   
 Jesenice/Cheb       TJ Lokomotiva

28.05. - 29.05.2016     Lipno maraton 2016                               
 Lipno/Lipno             YC Lipno

02.09. - 04.09.2016     Mistrovství ČR Tornado 2016               
  Lipno/Černá            YK Jestřábí

08.10.-  09.10.2016     Jestřábí Cup 2016                                   
Lipno/Černá            YK Jestřábí

Výše uvedené závody budou započítávány do hodnocení poháru ČR Alt Tornado. Bodové hodnocení bude stejné, jako by se jednalo o běžný závod o 4 rozjížďkách s jednou škrtačkou. Seriálu se musí zúčastnit alespoň deset posádek, aby to bylo uznáno jako plnohodnotná pohárová série.

VLOŽENÉ ZÁVODY JAKO  CATAMARAN OPEN

21.05. – 23.05.2016   Compotech MČR                                     
Lipno/Černá             YK Jestřábí

01.10. – 02.10.2016   Jesenický maraton                                 
 Jesenice/Cheb         TJ Lokomotiva

Hodnocení podle TEXEL ratingu (měří se čas dojezdu a potom se pořadí přepočte koeficientem)


MEZINÁRODNÍ TERMÍNOVKA 2016
- Tornado

26.03.-28.03.2016            Vele di Pasquae                        
Jaderské moře                  Cesenatico/ ITA 29.04.-01.05.2016           

Mistrovství GER                    Chiemské jezero                 
Fohnhorn/GER

14.05.-16.05.2016            Reiffeisen pohár                    
 Bodamské jezero                  Rohrspitz/AUT

10.06.-17.06.2016           Mistrovství světa                   
Bodamské jezero                      Lindau/GER 

22.06.-26.06.2016           Mistrovství Evropy               
Jaderské moře                    Cesenatico/ ITA


09.07.-10.07.2016           Alpský pohár                          
Forgenské jezero                     Fűssen/GER

23.07.-24.07.2016            Mistrovství SUI                      
Komské jezero                          Dervio/ITA

06.08.-07.08.2016            Mistrovství AUT                  
  Achenské jezero                   Maurach/AUT

02.09.-04.09.2016            Mistrovství CZE                     
Lipenské jezero                     Jestřábí/CZE

09.09.-11.09.2016            Mistrovství GBR                      
Severní moře                    Stokes bay/GBR

22.09.-24.09.2016            Mistrovství ITA                       
Gardské jezero                       Torbole/ITA




Zpracoval:  Zdeněk Pavliš  - předseda ALT Tornado    stav k  07.12.2015





11.10.15

Česká asociace lodní třídy Tornádo


Ing. Zdeněk Pavliš                                           Tel: 00420380311722 Fax: 00420380313176
Holubov 126                                                     E-mail: prefa@najihu.cz
382 03 Křemže                                                 Mob: 777723690
CZECH REPUBLIC                                        www.tornado.czechinfo.info


Výsledky poháru ALT Tornádo v roce 2015:

Hodnocení v principu stejné, jako při rozjížďkách v běžném závodě. Za každý závod body podle dosaženého umístění.  Nejhorší umístění se škrtá.


Údaje zpracoval: Ing. Zdeněk Pavliš – předseda ALT Tornádo











Výsledky poháru ALT Tornádo v roce 2015

POŘADÍ POSÁDEK                 
Pořadí          Posádka                      Praha          Cheb        Lipno       Černá      Černá         Body celkem
                                                       Vltava       Jesenice     Lipno       Lipno      Lipno
  
                                                     25.-26.4.       2.-3.5.     30.-31.5.  9.-10.6.     3.-4.10.


1.                 Křížek David                       1.              1.               1.               2. *           2.               5 b.
                    Adam Zdeněk

2.                 Pavliš Zdeněk                      2.*            2.               2.               1.              1..              6 b.
                    Pavliš Jiří/Pavlišová Michaela

3.                 Falta Miroslav                     3. *            3.               3.               3.              3.             12 b.             
                    Hrabalová Veronika/Novák David/Pavliš Jiří/Doležel Martin

4.                 Sehnal Pavel                     NS. *           4.                5.               6.              7.             22 b.             
                    Haltmarová Dominika/Mertinová Nikol

5.                 Chlebna Milan                  NS. *         NS.               4.               4.              4.             25 b.             
                    Smuda Leopold

6.                 Ptáčník Ivan                        6.             NS.*          NS.               5.              6.            30  b.
                    Lambl Vladimír/Pavliš Jiří

7.                 Petrák Jan                            5.             NS. *         10.                9.              8.            32 b.
                    Marek František

8.                 Fousek Bronislav                 4.            NS. *           8.             NS.           NS.            38 b.
                    Kölbl Josef/Vydrová Jana

9. .               Češka Jiří                          NS.*           NS.             7.             NS.              5.             38 b.             
                    Chovanec Miloš

10.               Němec František               NS. *         NS.              6.               7.            NS             39 b.     
                    Fröhlich Lukáš

11.               Beneš Petr                         NS. *         NS.              9.             10.               9.             41 b.             
                    Vácha Martin/Schrolová Eva

12.               Sobotka Jakub                  NS.*        NS.             NS.                8.            NS.             47 b.
                    Kölbl Josef